Gospodarstwo Jachymek - o nas

Gospodarstwo istnieje na rynku od 1993 roku. Od początku zajmujemy się uprawą warzyw, w tym tych najbardziej popularnych w Polsce tj. marchwi i cebuli, ale także pietruszki, buraka ćwikłowego oraz szpinaku. Posiadamy więc duże doświadczenie i tradycje w uprawie warzyw, w związku z czym są one najwyższej jakości.

Produkujemy również owoce: malinę oraz jagodę kamczacką – na deser i dla przemysłu. Jesteśmy również Szkółką Drzew i Krzewów Owocowych: jabłonie i maliny. Posiadamy licencje na bardzo atrakcyjne odmiany malin jesiennych – POLKA, POLONEZ, POEMAT, POLESIE. W ofercie szkółki są również podkładki drzew owocowych. Produkujemy również zboża: pszenicę, jęczmień. Naszym atutem jest to, że pola uprawne, bardzo żyzne tzw. "czarnoziemy”, położone są we wschodniej części Zamojszczyzny, z dala od przemysłu.

Cały proces produkcyjny jest kontrolowany, począwszy od przygotowania pola, po zbiór i przygotowanie do sprzedaży. Stosujemy zasady produkcji integrowanej. Wykorzystujemy nawozy mineralne i ochronę w optymalnych dawkach, dzięki regularnym analizom gleby oraz zastosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz maszyn i sprzętu do produkcji rolniczej.

Od lat współpracujemy ze znaczącymi/dużymi odbiorcami w Polsce, Europie, Rosji oraz Japonii.

 

© Gospodarstwo Jachymek - 2016. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij